
LED стрічка RISHANG 120-3014-24V-IP20 8.6W 836Lm 6000K 5м (RD08C0GC-PW)
372,96 ₴
- В наявності
- Код: 10_2617
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD08C0GC-PW бокового світіння. Ідеально підходить для підсвічування торгового обладнання, рекламних конструкцій, виставкових стендів всередині приміщень. Можна так само використовувати для підсвічування натяжних стель та закарнизного підсвічування. Але потрібно уважно поставитися до вибору кольору. Так як холодний колір не завжди комфортний для житлових приміщень, але іноді дизайн вимагає особливих колірних рішень. Кратність різу: 5 сантиметрів. Передача кольору: RA> 80. Сертифікація: UL, CE, RoHs. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2427 |
| Артикул для відображення на сайті | RD08C0GC-W |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 97 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 836 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372,96 ₴



