
LED стрічка RISHANG 120-2835-24V-IP68 9.6W 979Lm 2700K 5м (RVA0C0TC-A-SW)
284,16 ₴
- В наявності
- Код: 10_2766
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED стрічка RISHANG RVA0C0TC-A-SW Застосовується для підсвітки у вологих приміщеннях, під водою та на вулиці – фасадна підсвітка, підсвітка басейнів, підсвітка фонтанів, підсвітка штучних водойм, підсвітка ставків, підсвітка ванних кімнат, підсвітка будівель, підсвітка сходів, підсвітка лазень, підсвітка саун та хамамів. Характеристики: Колір свічення: теплий білий 2700 К; Напруга живлення: 24 В; Потужність: 9,6 Вт/метр; Кількість світлодіодів: 120 штук/метр; Кратність різу: 50 міліметрів; Ширина стрічки: 11 міліметрів; Мінімальний радіус вигину: 50 міліметрів; Індекс передачі кольору CRI: RA> 80; Ступінь вологозахисту: IP68; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2605 |
| Артикул для відображення на сайті | RVA0C0TC-A-SW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 979 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,16 ₴

