
LED стрічка RISHANG 120-2835-24V-IP67 8,6W 268Lm Green 5м (RD30C0TC-B-G)
288,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_2355
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD30C0TC-B-G Світлодіодна стрічка, яка ідеально підходить для використання в освітленні готелю, торгового центру, будинку, кабінету, виставкового стенду як основне освітлення, непрямого освітлення, контурного освітлення, декоративного освітлення. Колір світіння - зелений. Індекс передачі кольору: RA> 80. Ступінь захисту: IP68. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Зелений |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2268 |
| Артикул для відображення на сайті | RD30C0TC-B-G |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 33 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 268 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288,60 ₴

