
LED стрічка RISHANG 120-2835-24V-IP54 9.6W 2700K 5м (RV68C0TC-A-SW)
266,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_2875
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна LED стрічка RISHANG RV68C0TC-A-SW Професійна LED стрічка високої якості, призначена для декоративного та функціонального освітлення. Підсвітка меблів, ніш, інтер'єрних елементів, декоративне освітлення житлових та комерційних приміщень, акцентне освітлення. Верх стрічки залитий силіконом з УФ-захистом, що подовжує термін служби при використанні в умовах впливу сонячного світла. Зворотна сторона з самоклеючою стрічкою для зручного монтажу. Характеристики: Споживана потужність: 9.6 Вт/метр; Напруга: 24 В; Світловий потік: 890 лм/метр; Колірна температура: 2700K; Ступінь захисту: IP54; Індекс передачі кольору (CRI): ≥80; Ширина стрічки: 8 міліметрів; Кратність різу: 50 міліметрів; Сертифікація: CE, RoHS; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2711 |
| Артикул для відображення на сайті | RV68C0TC-A-SW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 93 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 890 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,40 ₴


