
LED стрічка RISHANG 120-2835-24V-IP20 9.6W 1023Lm 3000K 5м (RV08C0TC-A-WW)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2710
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED стрічка RISHANG RV08C0TC-A-WW Професійна світлодіодна стрічка RISHANG із теплим білим світлом, щільністю 120 діодів типу 2835 на метр. Призначена для внутрішнього декоративного та функціонального освітлення. Підсвічування ніш, стель, меблів, освітлення інтер'єрних зон, архітектурне підсвічування, комерційні простори: магазини, ресторани, готелі. Має високу ефективність і стабільність у роботі. Характеристики: Тип світлодіода: SMD 2835; Кількість діодів: 120 LED/метр; Напруга: 24V; Потужність: 9.6 Вт/метр; Кратність різу: кожні 50 міліметрів; Ступінь захисту: IP20; Індекс передачі кольору: RA> 80; Сертифікація: CE, RoHS, UL; 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2529 |
| Артикул для відображення на сайті | RV08C0TC-A-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 107 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 1023 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴


