
LED стрічка RISHANG 120-2835-24V-IP20 8,6W Yellow 5м (RN08C0TC-B-Y)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2620
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RN08C0TC-B-Y Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. Має яскраве та насичене жовте світло, яке стане ідеальним вибором для створення атмосферного освітлення або декорування приміщень. Призначений для внутрішнього використання вдома або офісі. Забезпечує достатнє освітлення для візуального ефекту або декоративних потреб. Рівномірне та насичене жовте світло по всій довжині стрічки. Індекс передачі кольору: RA> 80. Колір: Жовтий. Кратність різу: 50 міліметрів. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Жовтий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1270 |
| Артикул для відображення на сайті | RN08C0TC-B-Y |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 7 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 56 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴






