
LED стрічка RISHANG 120-2835-24V-IP20 8,6W Red 5м (RN08C0TC-B-R)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2619
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RN08C0TC-B-R Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. Має яскраве та насичене червоне світло, яке стане ідеальним вибором для створення атмосферного освітлення або декорування приміщень. Призначений для внутрішнього використання вдома або офісі. Забезпечує достатнє освітлення для візуального ефекту або декоративних потреб. Рівномірне та насичене червоне світло по всій довжині стрічки. Індекс передачі кольору: RA> 80. Колір: Червоний. Кратність різу: 50 міліметрів. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Червоний |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1269 |
| Артикул для відображення на сайті | RN08C0TC-B-R |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 11 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 97 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴






