
LED стрічка RISHANG 120-2835-24V-IP20 8,6W 810Lm 5000K 5м (RN08C0TC-B-DW)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2618
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RN08C0TC-B-DW Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. Має природне біле світло, ідеальне для робочих приміщень, кухонь або інших місць, де потрібне яскраве та приємне освітлення. Призначений для внутрішнього використання. Забезпечує рівномірне та яскраве освітлення по всій довжині стрічки. Індекс передачі кольору: RA> 80. Колір: денний білий 5000К (Оптимальний колір для підсвічування житлових приміщень). Кратність різу: 50 міліметрів. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2422 |
| Артикул для відображення на сайті | RN08C0TC-B-DW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 94 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 810 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴






