
LED стрічка RISHANG 120-2835-24V-IP20 8.6W 810Lm 4000K 5м (RD08C0TC-B-NW)
186,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_326
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD08C0TC-B-NW Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. Індекс передачі кольору: RA> 80. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0514 |
| Артикул для відображення на сайті | RD08C0TC-B-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 94 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 810 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186,48 ₴






