
LED стрічка RISHANG 120-2835-12V-IP65 8,6W Red 5м (RN68C0TA-B-R)
204,24 ₴
- В наявності
- Код: 10_2621
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RN68C0TA-B-R Стрічка відмінно підійде для створення ефектного освітлення у приміщеннях та на вулиці. Яскраве червоне світло, ідеальне для створення атмосферного освітлення або декорування приміщень у внутрішніх та зовнішніх просторах. Високий захист від вологи забезпечить довговічну та надійну роботу в будь-яких умовах. Рівномірне та насичене червоне світло по всій довжині стрічки. Індекс передачі кольору: RA> 80. Ступінь захисту: IP65. Кратність різу: 25 міліметрів. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Червоний |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0300 |
| Артикул для відображення на сайті | RN68C0TA-B-R |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 8 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 67 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204,24 ₴


