
LED стрічка RISHANG 120-2835-12V-IP65 8,6W 562Lm 2700K 5м (RN68C0TA-B-SW)
204,24 ₴
- В наявності
- Код: 10_650
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RN68C0TA-B-SW Застосовується для підсвічування фасадів будівель і зовнішніх рекламних конструкцій. Також можна використовувати в підсвічуванні житлових приміщень, де є волога. Індекс передачі кольору: RA> 80. Ступінь захисту: IP65. Кратність різу: 25 міліметрів. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0535 |
| Артикул для відображення на сайті | RN68C0TA-B-SW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 65 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 562 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204,24 ₴


