
LED стрічка RISHANG 120-2835-12V-IP33 8,6W 745Lm 3000K 50м (RD08C0TA-B-WW_50)
186,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_1878
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD08C0TA-B-WW_50m Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. Покращений варіант стрічки R08C0TA-C. Кратність різу: 2.5 сантиметри. Індекс передачі кольору: RA> 80. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1667 |
| Артикул для відображення на сайті | RD08C0TA-B-WW_50m |
| Довжина катушки | 50 м |
| Ефективність | 87 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 745 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186,48 ₴






