
LED стрічка RISHANG 120-2835-12V-IP20 9W 1105Lm 4000K 5м (RL08C0TA-5-NW)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2959
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED стрічка RISHANG RL08C0TA-5-NW Енергоефективна професійна світлодіодна стрічка RISHANG серії RL Standart – це надійне рішення для інтер’єрного освітлення. Серія RL відрізняється суцільною платою без стикових спайок, що забезпечує стабільність і довговічність роботи. Гнучка друкована плата з мідними доріжками товщиною 2 унції гарантує високу провідність і якість. Світлодіодна стрічка має рівномірне нейтрально-біле світіння (4000К), високий індекс передачі кольору (CRI>90) та світловий потік 1105 лм/м при споживанні лише 9 Вт/метр. Підсвітка інтер’єрів: за карнизне декоративне освітлення, тіньові шви, ніші, полиці, робочі зони кухні, спальня. Часто використовується для підсвітки в шафах та шафах-купе. Характеристики: Напруга живлення: 12V; Потужність: 9 Вт/метр; Світловий потік: 1105 Лм/метр; Ефективність: 122 Лм/Вт4 Кількість світлодіодів: 120 шт/метр; Колір світіння: 4000K; Кратність різу: 25 міліметрів; Ширина плати: 8 міліметрів; CRI: Ra>90; Ступінь захисту: IP20; Клейка основа: двосторонній скотч 3M; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2838 |
| Артикул для відображення на сайті | RL08C0TA-5-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 122 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.0 |
| Світловий потік | 1105 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴




