
LED стрічка RISHANG 120-2835-12V-IP20 8,6W 818Lm 4000K 5м (RN08C0TA-B-NW)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_304
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RN08C0TA-B-NW Застосовується в світловому зонування інтер'єру, оформлення торгового обладнання або рекламних конструкцій. Колір: нейтральний білий 4000К. Кратність різу: 5 сантиметрів. Індекс передачі кольору: RA> 80. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0366 |
| Артикул для відображення на сайті | RN08C0TA-B-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 95 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 818 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴





