
LED стрічка RISHANG 120-2835-12V-IP20 8,6W 122Lm Blue 5м (RN08C0TA-B-B)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2731
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RN08C0TA-B-B Застосовується у світловому зонуванні інтер'єру, оформлення торгового обладнання або рекламних конструкцій. Колір: Синій. Кратність різу: 2,5 сантиметра. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Синій |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2555 |
| Артикул для відображення на сайті | RN08C0TA-B-B |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 14 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 122 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴







