
LED стрічка COLORS COB-48V-IP20 10W 830Lm 3000K 5м (DF8-48V-10mm-WW)
266,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_2364
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії на COB-світлодіодах DF8-48V-10mm-WW Має суцільне світіння без точок; Підходить для освітлення меблів та декоративного освітлення; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 15 метрів; Індекс передачі кольору: RA> 90; Термін служби: понад 36000 годин; 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2274 |
| Артикул для відображення на сайті | DF8-48V-10mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 83 Лм/Вт |
| Кратність різу | 33.3 мм |
| Напруга | 48V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 10.0 |
| Світловий потік | 830 |
| Світлодіодів | 420 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,40 ₴



