
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 9W 680Lm 3000K 2,5м (DF7-24V-4mm-WW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_1597
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії на COB-світлодіодах DF7-24V-4mm-WW Світлодіодна COB-стрічка із суцільною лінією світла без точок і з великим кутом випромінювання. Завдяки високому індексу передачі кольору (CRI>90) забезпечує природне відтворення кольорів. Ідеально підходить для декоративного освітлення, меблевої підсвітки, а також дизайнерських рішень у приміщеннях. Стрічка має довгий термін служби — понад 84 000 годин, працює при температурах від -25°C до +40°C. Характеристики: Вхідна напруга: DC24V; Потужність: 9 Вт/метр; Світловий потік: 680 лм/метр при 3000K; Індекс передачі кольору (CRI): >90; Номінальний струм: 0.375 A/метр, 0.79 A/2.5 метри; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 2.5 метра; Бабіна: 2,5 метра; Крок різання: 16,67 міліметра; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Монтаж: клейка стрічка 3M; Ступінь захисту: IP20; Мідна підкладка: 2oz; Сертифікація: UL, UACK, CE, ROHS, REACH; Гарантія: 7 років;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1451 |
| Артикул для відображення на сайті | DF7-24V-4mm-WW |
| Довжина катушки | 2.5 м |
| Ефективність | 76 Лм/Вт |
| Кратність різу | 16.7 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.0 |
| Світловий потік | 680 |
| Світлодіодів | 420 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴










