
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 9W 665Lm 2700K 2.5м (DP7-24V-4mm-SW)
310,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_3023
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS COB DP7-24V-4mm-SW Широкий кут розсіювання забезпечує рівномірне освітлення. Супертонка ширина 4 міліметри для вузьких просторів. Вільне з'єднання за допомогою конекторів без пайки. Технічні характеристики: Вхідна напруга: DC24V; Максимальна потужність: 10 Вт/метр; Типова потужність: 9 Вт/метр; Світлодіоди на метр: 420; Гнучка друкована плата (FPCB): 2 унції міді; Робоча температура: -25~40°C, максимальна температура корпусу (Tc): 75°C; Індекс кольоропередачі: CRI 90; Світловий потік: 665 люмен/метр; Кратність різу: 16,67 міліметра; Максимальне послідовне підключення: 2.5 метрів; Ступінь захисту: IP20; Сертифікація продукції: UL; Бабіна: 2.5 метрів; Гарантія: 7 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2914 |
| Артикул для відображення на сайті | DP7-24V-4mm-SW |
| Довжина катушки | 2.5 м |
| Ефективність | 74 Лм/Вт |
| Кратність різу | 16.7 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.0 |
| Світловий потік | 665 |
| Світлодіодів | 420 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,80 ₴


