
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 9.6W 808Lm 6500K 5м (DRF10-24V-8mm-W)
150,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2535
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS на COB-світлодіодах DRF10-24V-8mm-W Підходить для різних застосувань, від освітлення меблів до декоративного підсвічування, та є надійним і якісним рішенням для вашого освітлення. Стрічка має рівномірне освітлення без видимих ліній або точок завдяки великому куту випромінювання світла. Це створює приємну й однорідну підсвітку без різких переходів між світловими ділянками. Має холодне світло з температурою 6500K , що додає яскравості та чистоти в освітленні приміщень. Індекс передачі кольору: RA> 90. Термін служби - понад 36000 годин. 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2362 |
| Артикул для відображення на сайті | DRF10-24V-8mm-W |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 85 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 808 |
| Світлодіодів | 480 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,96 ₴










