
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 7.2W 605Lm 3000K 5м (DRF6-24V-8mm-WW)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2095
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS на COB-світлодіодах DRF6-24V-8mm-WW Застосовується для основного, акцентного, контурного та декоративного освітлення у житлових і комерційних приміщеннях. Ідеально підходить для підсвітки інтер'єрів, меблів, вітрин, ніш, торгових зон, готелів, ресторанів, офісів та інших просторів. Характеристики: Напруга живлення: 24 В; Потужність: 7,2 Вт/метр; Кількість світлодіодів: 320 штук/метр; Тип світлодіодів: COF (Chip On Flex); Світловий потік: 605 лм/метр; Кратність різання: 50 міліметрів; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Ширина стрічки: 8 сантиметрів; Індекс передачі кольору CRI: >90; Ступінь захисту: IP20; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2007 |
| Артикул для відображення на сайті | DRF6-24V-8mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 84 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 7.2 |
| Світловий потік | 605 |
| Світлодіодів | 280 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴










