
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 5W 400Lm 3000K 5м (DF6-24V-8mm-5W-WW)
222 ₴
- В наявності
- Код: 10_2294
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії на COB-світлодіодах DF6-24V-8mm-5W-WW Має суцільне світіння без точок і з великим кутом розсіювання 170°. Термін служби - більше 36000 годин. Застосовується для підсвічування меблевого освітлення і декоративного освітлення. Індекс передачі кольору: RA> 90. Модифікація стрічки DF6 зі зменшеною потужністю. 7 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2190 |
| Артикул для відображення на сайті | DF6-24V-8mm-5W-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 80 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 5.0 |
| Світловий потік | 400 |
| Світлодіодів | 280 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴










