
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 18W 1500Lm 2700+6500K 5м (DP17SWW-24V-10mm)
444 ₴
- В наявності
- Код: 10_2737
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS COB DP17SWW-24V-10mm Широкий кут розсіювання забезпечує рівномірне освітлення. Підходять для використання з різними контролерами. Використовується високоякісна гнучка друкована плата (FPCB) з високою теплопровідністю та 3M клеєм. Технічні характеристики: Вхідна напруга: DC24V; Максимальна потужність: 19,8 Вт/метр; Діапазон потужності: 16,2~19,8 Вт/метр; Номінальний струм: 0,75A/метр; Типова потужність: 18 Вт/метр; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Робоча температура: -25~40°C, максимальна температура корпусу (Tc): 75°C; Кратність різу: 27,8 міліметра; Мінімальний діаметр згину: Φ60 міліметрів; Монтаж: Кріплення за допомогою 3M стрічки; Ступінь захисту: IP20; Сертифікація продукції: UL, CE, ROHS, ISO. Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2562 |
| Артикул для відображення на сайті | DP17SWW-24V-10mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 83 Лм/Вт |
| Колір | CCT 2700-6500K |
| Кратність різу | 27.8 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 18.0 |
| Світловий потік | 1500 |
| Світлодіодів | 576 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴






