
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 16.8W 1060Lm RGB+4000K 5м (DP6RGBNW-24V-12mm-RGBNW)
488,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_2705
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS COB DP6RGBNW-24V-12mm-RGBNW Широкий кут розсіювання забезпечує рівномірне освітлення. Підходять для використання з різними контролерами. Використовується високоякісна гнучка друкована плата (FPC) з високою теплопровідністю та 3M клеєм. Технічні характеристики: Вхідна напруга: DC24V; Потужність: 16.8 Вт/метр; Діапазон потужності: 15,1~18,5 Вт/метр; Номінальний струм: 0,7A/м, 3,06A/5 метрів; Типова потужність: 16,8 Вт/м, 73,5 Вт/5 метрів; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Термін служби: Понад 36 000 годин; Робоча температура: -25~40°C, максимальна температура корпусу (Tc): 75°C; Кратність різу: 33,3 міліметра; Мінімальний діаметр згину: Φ60 міліметрів; Монтаж: Кріплення за допомогою 3M стрічки; Ступінь захисту: IP20; Сертифікація продукції: UL, CE, ROHS, ISO. Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2532 |
| Артикул для відображення на сайті | DP6RGBNW-24V-12mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 63 Лм/Вт |
| Колір | RGB + 4000 К |
| Кратність різу | 33.3 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 16.8 |
| Світловий потік | 1060 |
| Світлодіодів | 840 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488,40 ₴

