
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 15W 1350Lm 3000K 5м (DF15-24V-8mm-WW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_1622
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії на COB-світлодіодах DF15-24V-8mm-WW Підходить для освітлення меблів та декоративного освітлення. Має суцільне світіння без точок і з великим кутом випромінювання 170°, 90°, 60°. Проста установка і обслуговування. Індекс передачі кольору: RA> 90. Термін служби: понад 36000 годин. 7 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1718 |
| Артикул для відображення на сайті | DF15-24V-8mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 90 Лм/Вт |
| Кратність різу | 29.4 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 15.0 |
| Світловий потік | 1350 |
| Світлодіодів | 544 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴








