
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 14.4W 805Lm RGB 5м (DP4RGB-24V-10mm)
399,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_2726
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS на COB-світлодіодах DP4RGB-24V-10mm Має суцільне світіння без точок. Підходить для освітлення меблів і декоративного освітлення. Широкий кут розсіювання забезпечує рівномірне освітлення. Підходять для використання з різними контролерами. Використовується високоякісна гнучка друкована плата (FPC) з високою теплопровідністю та 3M клеєм. Технічні характеристики: Вхідна напруга: DC24V; Типова потужність: 14,4 Вт/м; Максимальна потужність: 15,8 Вт/метр; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Термін служби: Понад 10 000 годин; Робоча температура: -25~40°C; Кратність різу: 50 міліметрів; Мінімальний діаметр згину: Φ60 міліметрів; Монтаж: Кріплення за допомогою 3M стрічки; Ступінь захисту: IP20; Сертифікація продукції: UL;UACK;CE;ROHS;REACH; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2550 |
| Артикул для відображення на сайті | DP4RGB-24V-10mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 56 Лм/Вт |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 14.4 |
| Світловий потік | 805 |
| Світлодіодів | 840 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399,60 ₴




