
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 10W 980Lm 4000K 5м (DF10-24V-8mm-NW)
310,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_991
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії на COB-світлодіодах DF10-24V-8mm-NW Має суцільне світіння без точок; Застосовується в основному для підсвічування в вузькому профілі або вузьких пазах; Індекс передачі кольору: RA> 90; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Термін служби - більше 84000 годин; Сертифікати: UL/UACK/CE/ROHS/REACH; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1068 |
| Артикул для відображення на сайті | DF10-24V-8mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 98 Лм/Вт |
| Кратність різу | 29.4 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 10.0 |
| Світловий потік | 980 |
| Світлодіодів | 544 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,80 ₴










