
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 10W 790Lm 2700K 5м (DF8-24V-8mm-SW)
266,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_1457
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії на COB-світлодіодах DF8-24V-8mm-SW Має суцільне світіння без точок; Застосовується в основному для підсвічування в вузькому профілі або вузьких пазах; Індекс передачі кольору: RA> 90; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Термін служби - понад 36000 годин; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1502 |
| Артикул для відображення на сайті | DF8-24V-8mm-SW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 79 Лм/Вт |
| Кратність різу | 55.5 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 10.0 |
| Світловий потік | 790 |
| Світлодіодів | 378 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,40 ₴










