
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 10W 600Lm 4000K 5м (DF6N-24V-8mm-NW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2772
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED стрічка COLORS DF6N-24V-8mm-NW Застосовується для створення якісного внутрішнього декоративного, акцентного або функціонального освітлення. Завдяки інноваційній конструкції COF забезпечує рівномірне лінійне світіння без точкових ефектів і широкий кут розсіювання. Ідеально підходить для освітлення меблів, вітрин, робочих зон, ніш та інших елементів інтер’єру. Ця стрічка відзначається можливістю дуже точного різу (кожні 3,68 мм), що дозволяє адаптувати її до складних проєктів. Ідеальне рішення для професійних дизайнерів освітлення та користувачів, які цінують якість і тривалу експлуатацію. Характеристики: Колір свічення: нейтральний білий (4000К); Напруга живлення: DC 24 В; Потужність: 10 Вт/метр; Світловий потік: 600 Лм/метр; Індекс передачі кольору (CRI): Ra >90; Ширина стрічки: 8 міліметрів; Кількість світлодіодів: 544 штук/метр; Кратність різу: 3,68 мм (арбітральний різ); Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Монтаж: двосторонній 3M скотч; Ступінь захисту: IP20; Сертифікація: UL, CE, ROHS, REACH; Термін служби: понад 84 000 годин; Гарантія: 7 років для внутрішнього використання, 5 років для зовнішнього.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2616 |
| Артикул для відображення на сайті | DF6N-24V-8mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 60 Лм/Вт |
| Кратність різу | 3.7 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 10.0 |
| Світловий потік | 600 |
| Світлодіодів | 544 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴

