
LED стрічка COLORS COB-24V-IP20 10W 1190Lm 4000K 5м (DF10N-24V-8mm-NW)
310,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_3015
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії на COB-світлодіодах DF10N-24V-8mm-NW Підходить для різних застосувань, від декоративного та функціонального освітлення меблів до акцентного підсвічування, і є надійним та високоякісним рішенням для вашого освітлення. COB технологія забезпечує рівномірне світіння по всій довжині стрічки без видимих точок LED. Великий кут випромінювання робить її ідеальною для декоративного, контурного та основного освітлення. Високий індекс передачі кольору CRI 90 гарантує природне відтворення відтінків. Посилена мідна плата 3 oz та відсутність спаїв між рулонами забезпечують підвищену надійність та стабільність роботи. Сфера застосування: Декоративне та контурне освітлення інтер’єрів; Підсвічування меблів, полиць та ніш; Основне та акцентне світло в житлових та комерційних приміщеннях; Світлові лінії без точкового ефекту; Дизайн проєкти та архітектурні рішення. Технічні характеристики: Напруга живлення: 24 V DC; Тип світлодіодів: COB; Потужність типова: 10 W/метр; Максимальна потужність: 11,2 W/метр; Світловий потік: 1190 Lm/метр; Індекс кольоропередачі: CRI 90; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Щільність світлодіодів: 544 шт/метр; Мінімальний крок різання: 7,35 міліметра; Мінімальний діаметр вигину: 60 міліметрів; Ступінь захисту: IP20; Монтаж: 3M клейка основа; Робоча температура: 25…+40 °C; Сертифікація: UL, UACK, CE, RoHS, REACH; Гарантія: 7 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2908 |
| Артикул для відображення на сайті | DF10N-24V-8mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 119 Лм/Вт |
| Кратність різу | 7.4 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 10.0 |
| Світловий потік | 1190 |
| Світлодіодів | 544 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,80 ₴


