
LED стрічка COLORS COB-12V-IP20 8W 780Lm 4000K 2,5м (DF8-12V-8mm-NW)
266,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_2357
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії на COB-світлодіодах DF8-12V-8mm-NW Має суцільне світіння без точок; Застосовується в основному для підсвічування в вузькому профілі або вузьких пазах; Індекс передачі кольору: RA> 90; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 2.5 метра; Катушка: 2,5 метри; Кратність різу: 10 міліметрів; Термін служби: понад 36000 годин; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2250 |
| Артикул для відображення на сайті | DF8-12V-8mm-NW |
| Довжина катушки | 2.5 м |
| Ефективність | 98 Лм/Вт |
| Кратність різу | 10 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.0 |
| Світловий потік | 780 |
| Світлодіодів | 400 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,40 ₴








