
LED стрічка COLORS Chip-24V-IP20 9.6W 801Lm 3000K 5м (PD128-24V-8mm-WW)
177,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2734
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Chip-світлодіодах PD128-24V-8mm-WW Ця світлодіодна стрічка є ідеальним рішенням для освітлення різних інтер'єрів, забезпечуючи якість, надійність та естетичний вигляд, підходить для освітлення меблів та декоративного освітлення. Високоякісні CSP світлодіоди, які забезпечують високу яскравість та ефективність. Максимальний кут випромінювання 180°, що дозволяє створювати рівномірне освітлення. Виробництво "бабіна до бабіни", що забезпечує мінімальну кількість зварних з'єднань або їх повну відсутність. З'єднання без пайки для легкого монтажу та використання. Технічні характеристики: Потужність: 9.6 Вт/м; Колір: нейтральний білий 3000К; Робоча температура: -25 ~ 40°C; Температура зберігання: 75°C (максимум); Індекс кольоропередачі: CRI 90; Кратність різу: 62.5 міліметра; Гнучка друкована плата (FPCB): Використовується 2 унції міді для забезпечення надійного тепловідведення; Консистенція кольору: SDCM Кут розподілу світла: 180°; Сертифікація продукції: UL, CE; 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2558 |
| Артикул для відображення на сайті | PD128-24V-8mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 83 Лм/Вт |
| Кратність різу | 62.5 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 801 |
| Світлодіодів | 128 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,60 ₴




