
LED стрічка COLORS Chip-24V-IP20 9.6W 300Lm RGB 5м (PD60RGB-24V-10mm)
222 ₴
- В наявності
- Код: 10_2803
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Chip-світлодіодах PD60RGB-24V-10mm Ця світлодіодна стрічка є ідеальним рішенням для освітлення різних інтер'єрів, забезпечуючи якість, надійність та естетичний вигляд, підходить для освітлення меблів та декоративного освітлення. Високоякісні CSP світлодіоди, які забезпечують високу яскравість та ефективність. Максимальний кут випромінювання 180°, що дозволяє створювати рівномірне освітлення. З'єднання без пайки для легкого монтажу та використання. Технічні характеристики: Вхідна напруга: DC 24V; Потужність: 9.6 Вт/м; Номінальний струм: 0.4A/м. Колір: RGB; Робоча температура: -40 ~ 60°C; Температура зберігання: 75°C (максимум); Кратність різу: 100 міліметрів; Товщина мідної фольги: 3oz; Монтаж: клейка основа 3M; Кут розподілу світла: 180°; Сертифікація: UL, UACK, CE, ROHS, REACH; Тривалий термін служби: понад 60 000 годин. 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2651 |
| Артикул для відображення на сайті | PD60RGB-24V-10mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 31 Лм/Вт |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 300 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


