
LED стрічка COLORS Chip-24V-IP20 8.8W 1040Lm 4000K 5м (FD128-24v-8mm-NW)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_1625
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Chip-світлодіодах FD128-24V-8mm-NW Підходить для освітлення меблів та декоративного освітлення. Світлодіодна стрічка випромінююча 180°. Відмінна антісульфідная здатність. Індекс передачі кольору: RA> 80. Термін служби: понад 36000 годин. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1721 |
| Артикул для відображення на сайті | FD128-24V-8mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 118 Лм/Вт |
| Кратність різу | 62.5 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.8 |
| Світловий потік | 1040 |
| Світлодіодів | 128 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴








