
LED стрічка COLORS 80-2835-48V-IP67 5.8W 572Lm 4000K 20м (D880-48V-10mm-IP67-NW_20)
399,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_2479
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D880-48V-10mm-IP67-NW_20 на 48В. Довжина котушки 20 метрів. Послідовне підключення до 40 метрів. Використовується для підсвітки Фасадів, та будівель. Клас захисту IP67, забезпечує повний захист від попадання пилу та вологи. Індекс передачі кольору CRI: RA> 80. Сертифікація: UL, CE, RoHs, ISO. Гарантія 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2318 |
| Артикул для відображення на сайті | D880-48V-10mm-IP67-NW_20 |
| Довжина катушки | 20 м |
| Ефективність | 98 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 48V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 5.8 |
| Світловий потік | 572 |
| Світлодіодів | 80 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399,60 ₴








