
LED стрічка COLORS 80-2835-48V-IP20 5.8W 650Lm 4000K 5м (D880-48V-10mm-NW)
248,64 ₴
- В наявності
- Код: 10_2100
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS на 48В D880-48V-10mm-NW Максимальна довжина послідовного підключення становить 40 метрів; Ультратривале застосування з меншою подачею енергії, висока економічна ефективність для системи проекту; Гарантія 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2001 |
| Артикул для відображення на сайті | D880-48V-10mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 98 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 48V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 5.8 |
| Світловий потік | 650 |
| Світлодіодів | 80 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248,64 ₴







