
LED стрічка COLORS 80-2835-24V-IP20 6.6W 1050Lm 4000K 5м (D880-24V-8mm-NW)
177,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_702
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D880-24V-8mm-NW Застосовується для підсвічування в інтер'єрі; Має високу енергоефективність: 160 Лм/Вт; Індекс передачі кольору: RA> 80; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0804 |
| Артикул для відображення на сайті | D880-24V-8mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 160 Лм/Вт |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 6.6 |
| Світловий потік | 1050 |
| Світлодіодів | 80 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,60 ₴







