
LED стрічка COLORS 64-2835-24V-IP20 4.3W 680Lm 4000K 5м (D864-24V-8mm-NW)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_700
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D864-24V-8mm-NW Використовується для підсвічування інтер'єрів; Індекс передачі кольору: RA> 80; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Кратність різу: 125 міліметрів; Термін служби: понад 60000 годин; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0802 |
| Артикул для відображення на сайті | D864-24V-8mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 160 Лм/Вт |
| Кратність різу | 125 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 4.3 |
| Світловий потік | 680 |
| Світлодіодів | 64 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴







