
LED стрічка COLORS 60-5050-24V-IP55 12.5W RGB 5м (D560RGB-24V-10mm-IP55)
310,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_2736
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна RGB світлодіодна стрічка COLORS D560RGB-24V-10mm-IP55 Продукт ідеальний для декоративного освітлення та створення яскравих кольорових акцентів у будь-якому просторі. Створює яскраве і різноманітне кольорове освітлення. Має ширшу світлову поверхню, що забезпечує потужніше світіння. Сумісність з усіма типами контролерів: завдяки само капсульованій конструкції. Забезпечена високою теплопровідністю та клейкою стрічкою 3M для надійної фіксації. Технічні характеристики: Типова потужність: 12.5 Вт/метр; Максимальна потужність: 14.4 Вт/метр; Світловий потік: 416 LM/M; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Гнучка друкована плата (FPCB): 2 унції міді; Кратність різу: 100 міліметрів; Робоча температура: Ta: -25~40°C; Tc: до 75°C (максимум); Сертифікація: UL, CE; Термін служби: понад 60 000 годин; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2560 |
| Артикул для відображення на сайті | D560RGB-24V-10mm-IP55 |
| Довжина катушки | 5 м |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 12.5 |
| Світловий потік | 416 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,80 ₴



