
LED стрічка COLORS 60-5050-24V-IP20 18W 1100Lm RGBLWW 5м (D560RGBLWW-24V-12mm)
710,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_1495
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна RGBLWW світлодіодна стрічка COLORS на 24В D560RGBLWW-24V-12mm Світлодіодна конструкція «п'ять в одному» забезпечує більш рівномірне освітлення. Доступно для відображення не більше 65,536 кольорів. Високоякісний FPC, термостійкий клей 3M. Продається в котушках по 5м. 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1593 |
| Артикул для відображення на сайті | D560RGBLWW-24V-12mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Колір | RGB + 2700/6000K |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 18.0 |
| Світловий потік | 1100 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710,40 ₴


