
LED стрічка COLORS 60-5050-24V-IP20 16.8W RGB+3000K 5м (D560RGBWW-24V-12mm)
532,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_978
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна RGBW світлодіодна стрічка COLORS D560RGBWW-24V-12mm В одному світлодіоді 4 кольори - червоний, зелений, синій та теплий білий; За допомогою контролера дозволяє отримати практично будь-який колір; Сумісна з усіма типами контролерів для подібних стрічок; Напруга живлення - 24V; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1062 |
| Артикул для відображення на сайті | D560RGBWW-24V-12mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Колір | RGB + 3000K |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 16.8 |
| Світловий потік | 700 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532,80 ₴





