
LED стрічка COLORS 60-5050-24V-IP20 14,4W 430Lm RGB 5м (DJ60RGB-24V-10mm)
177,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2857
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS DJ60RGB-24V-10mm Світлодіодна RGB-стрічка з яскравими кольорами, що сумісна з більшістю типів контролерів. Оснащена само запаяною конструкцією, високоякісною гнучкою платою (FPC) товщиною 2oz та термостійкою клейкою основою 3M. Ідеальне рішення для створення динамічного декоративного підсвічування в інтер’єрах. Має довгий термін служби — понад 36000 годин. Характеристики: Напруга живлення: 24 В; Типова потужність: 14,4 Вт/метр; Максимальна потужність: 15,8 Вт/метр; Світловий потік: 430 лм/метр (RGB); Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Кратність різання: 50 міліметрів; Ширина плати: 10 міліметрів; Робоча температура: -25~40°C; Максимальна температура плати (Tc): 75°C; Ступінь захисту: IP20; Термін служби: понад 36000 годин; Сертифікація: UL, UACK, CE, ROHS, REACH; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2706 |
| Артикул для відображення на сайті | DJ60RGB-24V-10mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 30 Лм/Вт |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 14.4 |
| Світловий потік | 430 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,60 ₴


