
LED стрічка COLORS 60-5050-24V-IP20 13W SMART RGB-SPI 5м (DS560RGB-24V-10mm)
532,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_2925
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна SMART RGB SPI світлодіодна стрічка COLORS на 24В DS560RGB-24V-10mm Адресна RGB LED стрічка з цифровим керуванням SPI — чудове рішення для створення динамічних світлових ефектів. Оснащена піксельними IC GS8206 з функцією передавання сигналу навіть при пошкодженні одного чіпа (break-point transmission). Сумісна з більшістю популярних контролерів SPI (WS2812, TM1809, SK6812 та інші). Працює від безпечної напруги 24V, має високу потужність та забезпечує насичене кольорове світіння. Застосовується для інтерактивного підсвічування, світло динамічних інсталяцій, декору та рекламних конструкцій. Характеристики: Тип світлодіода: SMD 5050; Напруга живлення: DC 24V; Типова потужність: 13 Вт/метр; Потужність (макс.): до 15 Вт/метр; Діапазон потужності: 11–15 Вт/метр; Струм: 0.54 А/метр, 2.2 А/5 метрів; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Керування: SPI, IC GS8206 (із захистом break-point) Сумісність з контролерами: UCS19**, UCS29**, TM18**, SM167**, WS28**, SK6812 Кратність різу: кожні 100 міліметрів; Радіус вигину: від 60 міліметрів; Кріплення: клейка стрічка 3M; Ступінь захисту: IP20; Термін служби: понад 36 000 годин; Мідне покриття: 3 oz; Сертифікація: UACK, CE, ROHS, REACH; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2807 |
| Артикул для відображення на сайті | DS560RGB-24V-10mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 35 Лм/Вт |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 13.0 |
| Світловий потік | 455 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532,80 ₴



