
LED стрічка COLORS 60-5050-24V-IP20 12.5W RGB 5м (D560RGB-24V-10mm)
222 ₴
- В наявності
- Код: 10_977
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна RGB світлодіодна стрічка COLORS D560RGB-24V-10mm Застосовується для підсвічування в інтер'єрі; Високоякісна 3-х шарова щільна підкладка, термостійкий самоклеюча основа 3M; Робоча температура: -25 ~ 40°C; Температура зберігання: 75°C (максимум); Продається в котушках по 5 метрів; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1060 |
| Артикул для відображення на сайті | D560RGB-24V-10mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 12.5 |
| Світловий потік | 416 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


