
LED стрічка COLORS 60-5050-12V-IP20 8.4W SMART RGB-SPI 5м (DS560RGB-12V-10mm)
754,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_1420
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна SMART RGB SPI світлодіодна стрічка COLORS на 12В DS560RGB-12V-10mm Адресна RGB світлодіодна стрічка SPI з 60 пікселями на метр на базі чіпа TX1818. Кожен світлодіод має вбудований драйвер із функцією проходження сигналу при пошкодженні окремого елемента. Сумісна з контролерами, які підтримують протоколи UCS19**, UCS29**, TM18**, SM167**, WS28**, GS82**, SK6812, DM613P. Ідеальне рішення для інтерактивного чи динамічного підсвічування у декоративних, комерційних або сценічних проєктах. Характеристики: Вхідна напруга: DC12V; Типова потужність: 8,4 Вт/метр; Споживання: 7,5–9,3 Вт/метр; Номінальний струм: 0,7 A/метр, 3,2 A/5 метрів; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Ресурс роботи: понад 36 000 годин; Робоча температура: від -25°C до +40°C4 Максимальна температура корпусу: до 75°C; Крок різання: 16,66 міліметра; Монтаж: клейка стрічка 3M; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Ступінь захисту: IP20; Мідна підкладка: 3oz; Сертифікація: UACK, CE, ROHS, REACH; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1509 |
| Артикул для відображення на сайті | DS560RGB-12V-10mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 27 Лм/Вт |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 16.7 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.4 |
| Світловий потік | 207 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754,80 ₴









