
LED стрічка COLORS 60-2835-24V-IP67 4.2W 458Lm 4000K 5м (D860-24V-8mm-IP67-NW)
284,16 ₴
- В наявності
- Код: 10_2674
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D860-24V-8mm-IP67-NW Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. Високоякісна щільна підкладка, термостійкий самоклеюча основа 3M. Робоча температура: -25 ~ 40°C. Температура зберігання: 75°C (максимум) Високий індекс передачі кольору: RA> 80. Колір: нейтральний білий 4000К. Кратність різу: 10 сантиметрів. Потужність: 4.2 Вт/метр. Термін служби: понад 60000 годин. 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2486 |
| Артикул для відображення на сайті | D860-24V-8mm-IP67-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 108 Лм/Вт |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 4.2 |
| Світловий потік | 458 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,16 ₴



