
LED стрічка COLORS 60-2835-24V-IP55 4.2W 446Lm 3000K 5м (D860-24V-8mm-IP55-WW)
213,12 ₴
- В наявності
- Код: 10_2643
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D860-24V-8mm-IP55-WW Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. Високоякісна щільна підкладка, термостійкий самоклеюча основа 3M. Робоча температура: -25 ~ 40°C. Температура зберігання: 75°C (максимум) Високий індекс передачі кольору: RA> 80. Колір: теплий білий 3000К. Кратність різу: 10 сантиметрів. Потужність: 4.2 Вт/м. Термін служби: понад 60000 годин. 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2468 |
| Артикул для відображення на сайті | D860-24V-8mm-IP55-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 103 Лм/Вт |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 4.2 |
| Світловий потік | 446 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213,12 ₴



