
LED стрічка COLORS 60-2835-24V-IP20 4,4W 480Lm 3000K 5м (DJ60-24V-8mm-WW)
88,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_1331
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії DJ60-24V-8mm-WW Застосовується для внутрішнього декоративного, акцентного або функціонального освітлення. Ідеально підходить для підсвітки меблів, робочих зон, ніш, полиць та інших елементів інтер'єру. Забезпечує рівномірне тепле біле світло без ефекту видимих точок. Ефективне та надійне рішення для створення затишного та якісного освітлення. Характеристики: Колір світіння: теплий білий (3000К); Напруга живлення: DC 24 В; Потужність: 4,4 Вт/метр; Індекс передачі кольору (CRI): Ra >80; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Ширина стрічки: 8 міліметрів; Кількість світлодіодів: 60 штук/метр; Кратність різу: 100 міліметрів; Ступінь захисту: IP20; Монтаж: двосторонній 3M скотч; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1254 |
| Артикул для відображення на сайті | DJ60-24V-8mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 100 Лм/Вт |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 4.4 |
| Світловий потік | 480 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,80 ₴








