
LED стрічка COLORS 60-2835-12V-IP20 4,4W 500Lm 6000K 5м (DJ60-12V-8mm-W)
79,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_611
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS Standart-серії DJ60-12V-8mm-W Підходить для різноманітних застосувань у внутрішньому освітленні. Може бути використана в будинках, квартирах та житлових приміщеннях. Також підходить для освітлення офісних приміщень, у комерційних об'єктах, таких як магазини, ресторани, готелі та інші заклади, декоративного освітлення у різних інтер'єрних проєктах, таких як підсвічування меблів, створення акцентів на дизайні приміщення та створення атмосферного освітлення. Забезпечує рівномірне та яскраве освітлення завдяки використанню високоякісних світлодіодів. Має високоякісну щільну підкладку та термостійку самоклеючу основу ЗМ, що гарантує надійність та довговічність. Характеристики: Індекс передачі кольору: CRI> 80; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Ступінь захисту: IP20; Кратність різу: 50 міліметрів; Мінімальний радіус вигину: ≥ 60 міліметрів; Сертифікація: UL, CE, RoHs, ISO; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0753 |
| Артикул для відображення на сайті | DJ60-12V-8mm-W |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 104 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 4.4 |
| Світловий потік | 500 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79,92 ₴








