
LED стрічка COLORS 60-2835-12V-IP20 4.2W 399Lm 3000K 5м (D860-12V-8mm-WW)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_1433
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D860-12V-8mm-WW Застосовується для підсвічування в інтер'єрі; Високоякісна щільна підкладка, термостійкий самоклеюча основа 3M; Робоча температура: -25 ~ 40°C; Температура зберігання: 75°C (максимум); Високий індекс передачі кольору: RA> 90; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Колір: теплий білий (3000К); Кратність різу: 5 сантиметрів; Максимальна споживана потужність: 4.8 Вт/метр; Середня потужність: 4.2 Вт/метр; Термін служби: понад 60000 годин; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1433 |
| Артикул для відображення на сайті | D860-12V-8mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 95 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 4.2 |
| Світловий потік | 399 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴




