
LED стрічка COLORS 56-2835 -24V-IP55 14,4W 1360Lm 4000K 5м (LX56-24V-1007mm-NW)
621,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_2367
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка COLORS Premium LX56-24V-1007mm-NW Лінзована з кутом розсіювання 35 градусів. Відстань, що рекомендується, між світлодіодними стрічками та стіною повинна становити 150–250 міліметрів. Заливання світлом до 3 метрів. Рекомендуємо для встановлення світлодіодні стрічки наклеювати на алюмінієвий профіль. Індекс передачі кольору: RA> 90. Термін служби: понад 36000 годин. Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2277 |
| Артикул для відображення на сайті | LX56-24V-1007mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 95 Лм/Вт |
| Кратність різу | 125 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 14.4 |
| Світловий потік | 1360 |
| Світлодіодів | 56 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621,60 ₴

